Witaj w wersji BETA portalu Topfolio, jest to wersja w trakcie aktywnego rozwoju i może zawierać błędy i niedokończone funkcjonalności.
Prosimy o cierpliwość, możesz dowiedzieć się więcej o wersji beta w sekcji pomocy.
| Bielizna | |
| Topless | |
| Nagość zakryta | |
| Pełna nagość |
| Zlecenia komeryjne | |
| Zlecenia TFP |
| Doświadczenie | Średnie |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 173 cm |
| Kolor włosów | Brązowe |
| Długość włosów | Do łopatek |
| Kolor oczu | Brązowe |
| Języki | Polski, Angielski |
| Obwód klatki piersiowej | 93 cm |
| Obwód pod biustem | 86 cm |
| Obwód talii | 63 cm |
| Obwód bioder | 91 cm |
| Obuwie | 40 |
ig: @mow.mi_meg Staram się zawsze być uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona. Bardzo cenię sobie szacunek i niezmiernie doceniam pracę i zaangażowanie innych osób, dlatego podczas sesji dużo wymagam głównie od siebie. Wbrew temu, co mogą sugerować zdjęcia, jestem osobą delikatną, wrażliwą i nieco wstydliwą. Chętnie podejmuję także ciekawe realizacje TFP, które pozwalają na twórczą i inspirującą współpracę, opartą na wzajemnym szacunku. Więcej moich zdjęć i realizacji wideo znajduje się na Instagramie – to także miejsce, gdzie zapewne najszybciej można się ze mną skontaktować.