Witaj w wersji BETA portalu Topfolio, jest to wersja w trakcie aktywnego rozwoju i może zawierać błędy i niedokończone funkcjonalności.
Prosimy o cierpliwość, możesz dowiedzieć się więcej o wersji beta w sekcji pomocy.
| Bielizna | |
| Topless | |
| Nagość zakryta | |
| Pełna nagość |
| Zlecenia komeryjne | |
| Zlecenia TFP |
| Doświadczenie | Średnie |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 170 cm |
| Języki | Polski |
| Obwód klatki piersiowej | 89 cm |
| Obwód pod biustem | 78 cm |
| Obwód talii | 74 cm |
| Obwód bioder | 102 cm |
| Obuwie | 39 |
https://linktr.ee/ala.alicja.w Hey! :) Pozować zaczęłam w wieku 17 lat i nie zamierzam jeszcze przestać. TFP niekoniecznie, czasami barter na zasadzie publikacji zdjęć na platformach "pay per view". Zakres do aktu włącznie, nie pozuje "open legs" i powyzej. Plenery i warsztaty fotograficzne - TAK! Chętnie - charakteryzacje, Shibari. Proszę jak najwięcej szczegółów dotyczących sesji. Temat, czas i miejsce sesji, proponowane wynagrodzenie :)