Witaj w wersji BETA portalu Topfolio, jest to wersja w trakcie aktywnego rozwoju i może zawierać błędy i niedokończone funkcjonalności.
Prosimy o cierpliwość, możesz dowiedzieć się więcej o wersji beta w sekcji pomocy.
| Bielizna | |
| Topless | |
| Nagość zakryta | |
| Pełna nagość |
| Zlecenia komeryjne | |
| Zlecenia TFP |
| Doświadczenie | Małe |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 170 cm |
| Kolor włosów | Czarne |
| Długość włosów | Do łopatek |
| Kolor oczu | Brązowe |
| Języki | Polski |
| Obwód klatki piersiowej | 95 cm |
| Obwód pod biustem | 85 cm |
| Obwód talii | 85 cm |
| Obwód bioder | 95 cm |
| Obuwie | 42 |