Witaj w wersji BETA portalu Topfolio, jest to wersja w trakcie aktywnego rozwoju i może zawierać błędy i niedokończone funkcjonalności.
Prosimy o cierpliwość, możesz dowiedzieć się więcej o wersji beta w sekcji pomocy.
| Bielizna | |
| Topless | |
| Nagość zakryta | |
| Pełna nagość |
| Zlecenia komeryjne | |
| Zlecenia TFP |
| Doświadczenie | Średnie |
| Wiek | 38 lat |
| Wzrost | 163 cm |
| Kolor włosów | Blond |
| Długość włosów | Do ramion |
| Kolor oczu | Zielone |
| Języki | Polski, Angielski |
| Obwód klatki piersiowej | 90 cm |
| Obwód pod biustem | 82 cm |
| Obwód talii | 79 cm |
| Obwód bioder | 99 cm |
| Obuwie | 37 |