Witaj w wersji BETA portalu Topfolio, jest to wersja w trakcie aktywnego rozwoju i może zawierać błędy i niedokończone funkcjonalności.
Prosimy o cierpliwość, możesz dowiedzieć się więcej o wersji beta w sekcji pomocy.
| Bielizna | |
| Topless | |
| Nagość zakryta | |
| Pełna nagość |
| Zlecenia komeryjne | |
| Zlecenia TFP |
| Doświadczenie | Duże |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 175 cm |
| Kolor włosów | Brązowe |
| Długość włosów | Do łopatek |
| Kolor oczu | Brązowe |
| Języki | Polski, Angielski |
| Obwód klatki piersiowej | 88 cm |
| Obwód pod biustem | 70 cm |
| Obwód talii | 67 cm |
| Obwód bioder | 92 cm |
| Obuwie | 39 |
Aktualnie otwarta na propozycje komercyjne, TFP tylko jeśli Twoje portfolio bardzo mnie zainteresuje. Nie biorę udziału w projektach które nie wydają się dla mnie ciekawe. IG - veilofscales