Witaj w wersji BETA portalu Topfolio, jest to wersja w trakcie aktywnego rozwoju i może zawierać błędy i niedokończone funkcjonalności.
Prosimy o cierpliwość, możesz dowiedzieć się więcej o wersji beta w sekcji pomocy.
| Bielizna | |
| Topless | |
| Nagość zakryta | |
| Pełna nagość |
| Zlecenia komeryjne | |
| Zlecenia TFP |
| Doświadczenie | Duże |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 177 cm |
| Kolor włosów | Rude |
| Długość włosów | Bardzo długie |
| Kolor oczu | Niebieskie |
| Języki | Polski, Angielski, Włoski |
| Obwód klatki piersiowej | 87 cm |
| Obwód pod biustem | 75 cm |
| Obwód talii | 59 cm |
| Obwód bioder | 89 cm |
| Obuwie | 37 |
CENZURA NA ZDJĘCIACH CAŁY CZAS BĘDZIE CZĘŚĆ ZDJĘĆ BEZ: https://www.patreon.com/jakubszproch JESTEM W SZCZĘSLIWYM ZWIĄZKU :) Zaglądam tu bardzo rzadko. NAJLEPIEJ PISZ TUTAJ: www.instagram.com/ruda_cami/ ew. kontakt: https://linktr.ee/ruda_cami www.facebook.com/ruda.cami/ [email protected] Pozuje w pełnym zakresie. Mam duże doświadczenie, parę okładek i sporo publikacji w magazynach. Więcej zdjęć znajdziesz na moim instagramie.