Witaj w wersji BETA portalu Topfolio, jest to wersja w trakcie aktywnego rozwoju i może zawierać błędy i niedokończone funkcjonalności.
Prosimy o cierpliwość, możesz dowiedzieć się więcej o wersji beta w sekcji pomocy.
| Bielizna | |
| Topless | |
| Nagość zakryta | |
| Pełna nagość |
| Zlecenia komeryjne | |
| Zlecenia TFP |
| Doświadczenie | Duże |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 169 cm |
| Kolor włosów | Brązowe |
| Długość włosów | Do bioder |
| Kolor oczu | Zielone |
| Języki | Polski, Angielski |
| Obwód klatki piersiowej | 72 cm |
| Obwód pod biustem | 65 cm |
| Obwód talii | 58 cm |
| Obwód bioder | 88 cm |
| Obuwie | 39 |
Jestem mobilna na terenie całej Europy — najczęściej przebywam w Polsce oraz w Grecji — i pozostaję otwarta na współprace międzynarodowe. Obserwacja ode mnie - chęć współpracy TFP Sesję prywatne — wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w zależności od zakresu pracy oraz charakteru produkcji i twojego portfolio Posiadam doświadczenie w: • projektach komercyjnych i kampaniach marek • pokazach mody • sesjach prywatnych i warsztatach fotograficznych • realizacjach podwodnych Cenię profesjonalizm, estetykę i partnerską współpracę. Jestem otwarta na nowe koncepcje oraz ambitne, nieszablonowe projekty. Zapraszam do kontaktu w sprawie współpracy.