Witaj w wersji BETA portalu Topfolio, jest to wersja w trakcie aktywnego rozwoju i może zawierać błędy i niedokończone funkcjonalności.
Prosimy o cierpliwość, możesz dowiedzieć się więcej o wersji beta w sekcji pomocy.
| Bielizna | |
| Topless | |
| Nagość zakryta | |
| Pełna nagość |
| Zlecenia komeryjne | |
| Zlecenia TFP |
| Doświadczenie | Duże |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 165 cm |
| Kolor włosów | Blond |
| Długość włosów | Do pasa |
| Kolor oczu | Brązowe |
| Języki | Polski, Angielski |
| Obwód klatki piersiowej | 98 cm |
| Obwód pod biustem | 65 cm |
| Obwód talii | 59 cm |
| Obwód bioder | 86 cm |
| Obuwie | 37 |
Kiedyś moje portfolio atlantyda96 Maxmodels Pozuje od 7-go roku życia komercyjnie . Angielski znam biegle - pracowałam jako prezenterka zagranicznej telewizji . Jestem również instruktorem tańca . Zapraszam do współpracy Kontakt Instagram https://www.instagram.com/alicechrz?igsh=MW5qN3JsYTZmY2x4YQ%3D%3D&utm_source=qr