Witaj w wersji BETA portalu Topfolio, jest to wersja w trakcie aktywnego rozwoju i może zawierać błędy i niedokończone funkcjonalności.
Prosimy o cierpliwość, możesz dowiedzieć się więcej o wersji beta w sekcji pomocy.
| Bielizna | |
| Topless | |
| Nagość zakryta | |
| Pełna nagość |
| Zlecenia komeryjne | |
| Zlecenia TFP |
| Doświadczenie | Średnie |
| Wiek | 35 lat |
| Wzrost | 158 cm |
| Kolor włosów | Brązowe |
| Długość włosów | Do pasa |
| Kolor oczu | Orzechowe |
| Języki | Brak |
| Obwód klatki piersiowej | 90 cm |
| Obwód pod biustem | 74 cm |
| Obwód talii | 69 cm |
| Obwód bioder | 93 cm |
| Obuwie | 37 |